Konference ARaP : 2023201920182017201620152014201320122011
21. - 22. 11. 2013, Konferenční sál Fakulty strojní ČVUT v Praze, Technická 4
IX. ročník technické konference Automatizace, Regulace a Procesy

Jste na stránkách neaktuálního ročníku konference. Přejít na aktuální ročník
Konference ARaP 2013

Devátý ročník konference ARaP (Automatizace, Regulace a Procesy) se bude konat ve dnech 21. a 22. listopadu 2013 (čtvrtek a pátek) v konferenčním centru Fakulty strojní ČVUT v Praze Dejvicích. Je to patrně nejvýznamnější technická konference v oboru automatizace. Pořádá ji Ústav přístrojové a řídicí techniky Fakulty strojní ČVUT v Praze ve spolupráci s Ústavem techniky prostředí a Českomoravskou společností pro automatizaci. Opírá se o mediální i organizační podporou časopisu Automa a dalších odborných periodik. Odborným garantem je prof. Bohumil Šulc.

Přípravy byly zahájeny oslovením autorů vyzvaných přednášek a nyní se obracíme na zájemce o prezentaci vlastního příspěvku nebo hodlajících se jenom konference zúčastnit.

Dlouhodobým záměrem organizátorů Konference ARaP je otevřít ji více odborníkům z praxe a učitelům odborných škol, aby sloužila i potřebám jejich celoživotního vzdělávání. Měla by být impulzem pro upgrade jejich kvalifikace – obor automatizace to vyžaduje. Do programu budou proto zařazeny příspěvky naučného charakteru (tutoriály). Nosnými tématy letošního ročníku konference ARaP 2013 budou zejména: automatizace budov a jejich „chytré“ řízení, umělá inteligence využitá v praxi, inteligentní senzorika, principy a možnosti využití.

Organizátoři vyzývají autory, aby neváhali a na konferenci přihlásili zajímavé a odborně přístupné příspěvky. Ostatní srdečně zvou k účasti. S případnými dotazy se mohou obrátit emailovou zprávou na adresy cyril.oswald@fs.cvut.cz, bohumil.sulc@fs.cvut.cz.